środa, 30 marca 2016

Impreza Batman v Superman


Nie ma co ukrywać, że Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości to długo oczekiwana w Polsce premiera. Superman podejrzewany o stanie po ciemnej stronie mocy. Batman starający się go powstrzymać. No i jeszcze Wonder Woman oraz człowiek, który będzie starał się to wszystko wykorzystać, w celu opanowania miasta. 
Impreza na bazie filmu będzie zdecydowanie wymagać stosownej oprawy.


Oczywiście możecie wykorzystać sporą ilość dekoracji
obrusy:

Znajdziecie tutaj

Znajdziecie tutaj

kubeczki:
Znajdziecie tutaj

Znajdziecie tutaj


a także talerzyki, serwetki, maski, itp.


Aby goście bawili się dobrze i nadal pozostali w klimacie filmów, komiksów o Batmanie warto rozrzucić kostki.
Story Cubes to prosta gra, która dostarcza sporo radości (w odpowiednim towarzystwie). W zestawie znajduje się dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji.
Należy rzucić 9 kostkami, na których znajdują się 54 obrazki ściśle powiązane ze światem Batmana: Joker, Kobieta Kot, Batmobil i wiele innych. Przyjrzeć się im i zacząć swoją opowieść na podstawie tego co widzisz na kostkach.
Im więcej będziesz grał w Story Cubes: Batman, tym z większą łatwością będzie ci przychodziło budowanie fascynujących, coraz bardziej rozbudowanych historii. Możesz swą wyobraźnię ćwiczyć sam, możesz także zaprosić grupę znajomych do wspólnej zabawy. Możecie grać indywidualnie lub drużynowo.
Story Cubes zawiera wiele wariantów rozgrywki, dzięki którym doskonale sprawdza się w grupach o różnej liczebności i w różnym wieku. Kto w waszym gronie najbardziej zaimponuje pozostałym pomysłowością, wyobraźnią i umiejętnością snucia pasjonujących opowieści?

Tym, którzy o historii spotkań tych dwóch Superbohaterów chcieliby poczytać trochę więcej zapraszamy tutaj. 3 komentarze:

  1. Akurat nigdy nie lubiłyśmy superbohaterów xD Jednak sam fakt takiej imprezki gdzie każdy element zachowuje motyw przewodni jest super pomysłem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. My za to zawsze:). A teraz powstaje mnóstwo filmów o tej tematyce.

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajny motyw dla imprezy;)

    OdpowiedzUsuń