sobota, 2 kwietnia 2016

Co robić w kwietniu?

Nowy miesiąc i nowy wpis z cyklu Co robić? Naszym zdaniem w kwietniu warto:Wymienić tradycyjne puzzle na te 3D będące nowym wyzwaniem dla każdego fana puzzli. Pozwalają one na stworzenie małego dzieła sztuki. Jeśli zawsze po ułożeniu puzzli szkoda Ci było niszczyć swoją pracę mamy dobrą wiadomość od teraz to uczucie będzie Ci obce. 
Chcesz zobaczyć więcej - kliknij


Obudzić swoją kreatywność. Podobno pomaga zrobienie codziennie jednej rzeczy inaczej niż zwykle. Inne płatki na śniadanie, inna droga do pracy. Jeżeli brakuje Wam pomysłu na codziennie inne śniadanie lub sałatkę proponujemy poznać: Śniadanlove lub Sałatlove Davida Beza. Niewyczerpane źródło inspiracji.


Posłuchać nowej płyty Ani Dąbrowskiej Dla naiwnych marzycieli. Premiera płyty odbyła się co prawda 4 marca ale ponieważ nie uwzględniliśmy jej w poprzednim zestawieniu podajemy ją teraz.  Warto szczególnie ze względu na ciekawe teksty i wpadające w ucho melodie.


Na koniec tego zestawienia podamy jeszcze blog, który wpadł nam w oko w ostatnim miesiącu i to ze względu na książkę Ona ma siłę. Książka to zbiór przemyśleń współczesnej kobiety starającej się połączyć bycie matką, żoną oraz właścicielką firmy, a ponadto mieć nadal czas na swoje pasje, jak np. pisanie poczytnego bloga.
UWAGA: Historia oparta na faktach autentycznych.
Stronę onamasile.com serdecznie polecamy. 
 

1 komentarz:

  1. Puzzle 3D to musi być genialna sprawa :D Chyba nigdy nie słyszałyśmy o ich istnieniu albo nie zakodowałyśmy tego xD
    Na bloga chętnie wpadniemy :)

    OdpowiedzUsuń