sobota, 16 kwietnia 2016

Gra o tor - weekendowa promocja

Nowa propozycja od Wydawnictwa Rebel to niewielka rozmiarowo karcianka, którą spokojnie zabierzesz ze sobą na zbliżającą się majówkę. 

Zasady rozgrywki:
Każdy gracz otrzymuje swoją lokomotywę oraz 7 ponumerowanych wagonów, dobranych losowo. Celem rozgrywki jest ułożenie swoich wagonów od najmniejszej liczby do największej patrząc od strony lokomotywy. Aby to osiągnąć możesz wykonać jedną z ośmiu dostępnych w grze akcji. Większość akcji działa bezpośrednio na osobę, która daną akcję wykonuje np.  dobranie karty i zastąpienie nią posiadanego wagon.
W grzej jest jednak kilka akcji, które oddziałują na wszystkich np. akcja usuń pierwszą kartę po prawej stronie powoduje, że wszyscy gracze usuwają taką kartę. Poza swoimi kartami warto więc zaglądać też do przeciwników aby nie dopuścić do ich wygranej.   

O grze trzeba powiedzieć, że proste zasady i niewielki rozmiar nie czynią ją nudną czy też grą "na jeden raz". Spora liczba akcji oraz wyczuwalny element losowości sprawiają, że w grę mogą dobrze bawić się zarówno osoby często grające jak i te, które potrzebują sporadycznie lekkiego tytułu.

Instrukcję do gry możecie pobrać stąd
Przez cały weekend trwa u nas promocja, w trakcie której grę możecie zakupić już za 28,50 zł. 

2 komentarze:

  1. Ciekawa gra :) Czemu by nie pograć sobie w piękny weekend z rodzinką siedząc na kocu w ogrodzie? Super sprawa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gra wydaje się być ciekawą i przyjemną propozycją na spędzanie czasu z rodziną i znajomymi ;-)

    OdpowiedzUsuń