sobota, 26 września 2015

Sposoby na DZIEŃ CHŁOPAKAWiemy, że to sporna kwestia. Czy wypada 30 września czy 10 marca, a może 19 listopada (Międzynarodowy Dzień Mężczyzny)? Przed Tobą reklama przygotowana na potrzeby popularyzacji Międzynarodowego Dnia Mężczyzn:)
Nie ważne kiedy dokładnie postanowisz zrobić coś dla swojego mężczyzny. W końcu, podobno liczy się gest.
1.       Upiecz wypasioną muffine. Znacie wielu mężczyzn, którzy pogardzą słodyczami wypieczonymi przez swoją dziewczynę? My ani jednego. Przepisów na muffiny w Internecie jest pod dostatkiem polecamy stronę moje wypieki, możecie też skorzystać z podanego na naszym blogu przepisu na niezawodne muffiny (kliknij tu).
2.       Kup prezent – niekoniecznie symboliczny. Pomożemy:
Koszulka – odwiedźcie Koszulkowo , bo mooooc jest z nimi
Książka - np. Francuski szyk dla mężczyzn Isabelle Thomas. W ten weekend w empiku trwa promocja poradnikowa 3 za 2
Jeden poradnik dla partnera dwa dla Ciebie. Pisaliśmy już że warto świętować Dzień Chłopaka?
Telegram – zawsze fajnym pomysłem jest wysłanie słodkiego Telegramu (kliknij tu). Oni mają naprawdę świetne pomysły.3.       Ważne jest spędzanie czasu razem więc może zabierz go do kina lub wybierzcie jakiś film na platformie VOD. Jeśli zdecydujesz się zostać w domu możesz sprawić, że poczujecie się jak na prawdziwym seansie zajadając się popcornem z popcornowych kubeczków.

Specjalnie z okazji Dnia Chłopaka przygotowaliśmy dla Was promocję wszystkich kubeczków. Promocja trwa do 30 września


 
4.       Czy Wasz partner też jest gieroholikiem? Jeśli tak, to z pewności sprawi mu przyjemność jeśli poprosisz o wtajemniczenie w jego ulubione gry.  A może odkryjesz coś dla siebie? Dobierz zestaw przekąsek i daj czadu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz